Kertenkele'ler den Üçü

Kertenkeleler ile Yalıncak ve Beytepe Sürüşü

Haftasonu Kertenkeleler’le birlikteydim. Hem fotoğraflarını çektim hem de onlarla birlikte pedalladım. Tabi bolca mızıkçılık yaparak. Kertenkele Deniz İren’in hazırladığı yalıncak,bilkent ve beytepe arazilerini kapsayan parkur harikaydı.  O gün 4 tane gölet gördük . İkisi Hacettepe Beytepe Kampüsü içindeydi. Hatta birinde ördekleri biraz rahatsız etmiş olsak da ay ışığında oturup romantik bir yemek yedik. Gece muhteşem bir orman geçişi yaptık. Zor zemin ve gece arazide bisiklet ile yön bulma ve sürüş açısından son derece eğitici bir etkinlikti benim için. Ayrıca Kertenkele’lerin performansına da hayran kaldım. Harka bir takım olmuşlar.

Yalıncak yokuşlarında nabzım tavan yaptı, adamlar bastı gitti, neyseki haritam vardı da bazı noktaları ekip işime gelen noktalarda onlarla buluştum, yoksa bayılıp kalacaktım. Bolca lastikleri patladı da gölgelerde soluklanabildim.
Kertenkele’ler şu an acil olarak tubeless lastik sponsoru arıyorlar, tabi bu aslında bir çok ihtiyaçları arasından sadece birisi, kendilerine destek olmak isterseniz web sitelerinden ve facebook sayfalarından iletişime geçebilirsiniz.